2023 Rallye Šmídl 10. ročník Žamberk

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

2023 Rallye Šmídl 10. ročník Žamberk

22. dubna 2023

AKTUÁLNĚ:
Přípravy na letošní jubilejní 10. ročník Rallye Šmídl vrcholí, trať soutěže pro všechny kategorie je připravena a zkontrolována.

Program na trati v duchu nosného tématu (HISTORIE POHRANIČNÍCH OPEVNĚNÍ ORLICKÝCH HOR) se dolaďuje, určitě bude prohlídka opevněného srubu K-S 32 ve Vojenském muzeu Lichkov, ukázky České armády, střelba na cíl (pro jistotu jen z paintballových zbraní), hod granátem na cíl, vědomostní a šikovnostní disciplíny.

Jen to počasí se pořadatelům zatím nedaří zcela vyladit, ale tradičně by mělo být jarně 😊! Přesto pořadatelé doporučují vzít na trať soutěže oblečení a obutí pro „mokrou variantu“ a možnost převlečení.

Odpolední program pro širokou veřejnost odstartuje již tradičně v 15 hodin v areálu firmy Šmídl v Žamberku. Připravena je prohlídka areálu a také řada různých vystoupení a soutěží, především pro děti. Těšit se můžete například na taneční vystoupení a malování na obličej, k vidění bude stánek Českého červeného kříže a také vozidla integrovaného záchranného systému, vodní záchranné služby, Armády České republiky a mnoho dalšího.

Akce se koná za každého počasí, vstup na odpolední program je zdarma, občerstvení v areálu firmy je zajištěno. Propozice soutěže včetně přihlášky a fotogalerii z minulých ročníků najdete na www.smidl.cz.

Uzávěrka přihlášek je 14. dubna 2023. Po dohodě (podle propustnosti tratě) je výjimečně možno akceptovat přihlášku i po tomto termínu, případně před startem.

A lahůdka či spíše výzva pro řidiče – JÍZDA ZRUČNOSTI:


PDF download
Stránka soutěže

Podrobnosti

Datum:
22. dubna 2023

Místo konání

Žamberk
Žamberk
žamberk,
View Místo konání Website