2024 Podřipská zabíjačka

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

2024 Podřipská zabíjačka

3. února

Kdo by odmítl pozvání na pravou zabíjačku. Ta naše proběhne na počátku února a bude to 3. ročník. Čeká vás kombinace automobilové orientační soutěže a v jejím cíli zasloužená odměna.

Zabíjačka, to je venkovská klasika. Ta naše už se také stává tradicí a ani tentokrát ji neporušíme. Ale než si posádky umastí ruce od řeznických výrobků, musí v průběhu dvou etap dokázat, že jim není cizí orientace v mapě i terénu, že zvládnou jízdu zručnosti a také splnit úkoly na trati. V cíli bude prejt, ovar, jelítka, gulášek, jitrnice, krvavá polévka i tlačenka. A to nejen k přímé spotřebě, posádky budou mít možnost si předem zarezervovat dobroty k pozdějšímu odvozu domů.

Přijďte s námi zažít kombinaci soutěže a zasloužené odměny v jednom dni. Kamarády a sousedy vezměte s sebou, domů můžete odjet všichni s mastným nákladem.

Startujeme od Hospody u Henschů v Křešicích, první etapa vás přivede do areálu ZŠ a MŠ v Liběšicích (sociálky budou k dispozici) a cíl tradičně ve Sportovním areálu Horní Počaply.

Jak to vypadalo na předchozích ročnících se můžete podívat v následujících odkazech: ročník 2022   ročník 2023

 

 

A ještě povzbuzení pro všechny, kteří si myslí, že to bude těžké, že to nezvládnou a zabloudí. Naším cílem není vám zavařit hlavy, vrážet klíny mezi řidiče a navigátora nebo vás nechat bezmocně bloudit po okrese. Obtížnost je nastavena tak, abychom vás možná někde nachytali na nějaké fintičce, ale abyste spolehlivě dojeli. Vždyť v mapách i předem uvidíte, kde je cíl.
A pokud nechcete nic podcenit a zatrénovat, tak navštivte sekci JAK NA ZAOS a stáhněte si výukový materiál. Například cvičný itík vás seznámí s téměř všemi nástrahami, které budou použity i v Zabíjačkové variantě. A ke stažení je i podrobný výklad samotnou strukturou itineráře i průjezdem trati kousek po kousku.

A když bude na trati nejhůř, tak jsme tu od toho, abychom vám po telefonu i trochu poradili 🙂 Ale nikomu to neříkejte!

Podrobnosti

Datum:
3. února

Místo konání

Křešice