Podřipský zpravodaj

Podřipský zpravodaj

Je teprve leden, takové mrtvé období. Skončila nám skvělá ZIMA (cvičné soutěže po internetu), pořádná zima nikde a již nedočkavě vyhlížíme první soutěže. A právě na toto téma bude následující příspěvek.

My kluci z Podřipska nezahálíme a připravujeme se na bohatou sezónu. Tedy přesněji řečeno, přípravy začaly již loni, nyní jen pokračujeme. 

Nejbližší soutěží bude březnový mistrák – Podřipský Dakar. Tentokrát bude base camp ve Sportcentru obce Horní Počaply.  

Na konec června připravujeme dvoudenní náborovou Plotičku a shelláckou Plotici.  V pátek odpoledne čeká na účastníky první podvečerní etapa s cílem v Úštěku, v sobotu se dvěmi etapami vrátíme do Polep, do místa startu. Tímto formátem chceme dát šanci na lepší vzájemné poznání posádek, začlenění nováčků a také snad i stmelení party lidí. Uvidíme, zda se náš pokus ujme. Ubytování máme zajištěné ve dvou a čtyřlůžkových chatkách v kempu u jezera Chmelař, noc na osobu vychází na 100 Kč, v této ceně je zahrnut vstup na pláž. Plánujeme večerní posezení u táboráku, nějaké aktivity na i ve vodě, vše bude záležet na přízni shora. 

Srpen je u nás ve znamení Prasátka a jak je již tradicí, opět to bude první sobota v měsíci. Stejně jako loni, i letos máme připravenou tipovací soutěž o startovné zdarma, stejně jako vždy se budeme snažit o odlehčenou formu závodu zpestřenou nějakým překvapením na začátek, možná i konec.  

 

Těšíme se na vás, sledujte tyto stránky a mějte se báječně.